Vyhledávání

Novinky


Přihlášení


Farářova slůj je za námi

Přidáno:   | 

I přesto, že nám osud házel klacky pod nohy, od náhlé hospitalizace jednoho našeho člena až po píchlý kolo u auta těsně před odjezdem na koncert, se nakonec vše zadařilo a spolu se Spiter a Satan Worship jsme si tak mohli zahrát v naší oblíbené Farářově Slůji v Mladé Boleslavi. Děkujeme všem za tak super ohlasy a za to, že jste nás v tom nenechali a díky Vám jsme koncert odehráli i ve třech. Fotky z večera najdete tady. Děkujeme Dr. Mentor.

Nová kompilace remastrovaných demo nahrávek

Přidáno:   | 

22.12.2022 vyjde naše nová digitální "placka", která bude ohlédnutím zpět na začátek! Remasterovaná dema a zatím nevydaná rarita, která je totální zlo! Kompilace s názvem "Dema" bude obsahovat remasterovaná CD Harmonie (2001) a Disharmonie (2005) a kompletní nahrávku raritní kazety ze zkušebny léta páně 1999, z časů pro Necrosorth prapůvodních. https://www.supraphonline.cz/album/725652-dema.

Naše CD dostupné na METALGATE

Přidáno:   | 

Na e-shopu METALGATE nyní máte možnost zakoupit obě naše alba. Objednávejte ZDE.

Album Nekromantika rovněž online!

Přidáno:   | 

Sluší se doplnit, že album Nekromantika, které v prvním CD vydání vyšlo 1.10.2015, jsme se rozhodli vydat i online v novém zvukovém kabátě a s pár bonusy. Lisované CD s bookletem ale máme stále k dispozici, hudba v ruce je pořád hudba v ruce, nyní jsou ale tyto dvě možnosti jak album získat. Online verzi najdete ZDE.

Zremixované a remasterované album Nekrologie venku!

Přidáno:   | 

Před pár dny (přes drobné porodní bolesti) vyšlo online album Nekrologie. Sice jsem to nestihli na tříleté výročí vydání CD nosiče, ale už je to tu, zremixované a zremastrované album původně z roku 2018. A to není všechno, připravili jsme k tomu óóóbrovskou porci bonusů, kde naleznete třeba remastrované skladby z demo nahrávek, instrumentální verze a synth & orch podklady, které používáme na koncertech, stejně jako tomu bylo u bonusů k Nekromantice. A dokonce i nevydané demo z roku 1999 ze zkušebny, totál underground!! K zakoupení a k poslechu ukázek kliknětě ZDE.

Web probuzen z pětileté hibernace

Přidáno:   | 

Dneska jsem se konečně dokopal doplnit informace na našem webu. Pět let jsem na to kašlal, ale rozhodně to neznamená, že se nic nedělo.

Tak třeba jsme v roce 2018 vydali album Nekrologie, které obsahuje všechny dříve vydané písně z prvních dvou demáčů. Pěkně znova nahrané v aktuální sestavě. Více v diskografii.

Ke konci roku 2018 ukončil své působení v kapele bubeník Eddie. Moc mu děkujeme za spolupráci. Na jeho místo usedá bubeník z Real Incident Mára. Aktuální info o sestavě zde.

Pár koncertů jsme taky odehráli, můžete mrknout na naše živáky.

Připravujeme pro Vás nový merchendise a pár dalších překvapení, sledujte další novinky! \\mm//

Po roce a půl zase doma

Přidáno:   | 

V září zahrajeme společně s Necnon Mortuss, Bloodyflesh a Dr. Greenstein v ústeckém sport baru Phoenix. Podrobnosti v sekci Živě.

CD Nekromantika konečně venku!

Přidáno:   | 

Dnešním dnem je k dostání nové CD Nekromantika! Máte-li zájem, kontaktujte kapelu. Podrobnosti v sekcích diskografie a kontakty.

Již tuto sobotu v EXIT-USu!

Přidáno:   | 

Po delší době se opět objevíme v profláknutém pražském klubu EXIT-US a to již tuto sobotu, 20.6.! Svou novou desku zde pokřtí kapela Narchost. Podpořit je přijedou dále kapely Nocturnal Pestilence a Necnon Mortuss. Více info v sekci Živě.

Hlasovací soutěž Gama Rádia

Přidáno:   | 

Moc prosíme všechny naše fanoušky o podporu v následující soutěži. Na stránkách události "Soutěž Gama Rádia" https://www.facebook.com/events/1420476381590920/ si najděte příspěvek s nahrávkou Necrosorth a pokud se Vám bude líbit, tak prosím lajkujte. DŮLEŽITÉ: Lajkujte až na stránce události té soutěže, žádné další sdílené příspěvky na Facebooku apod. Vítěz pak dostane možnost, zahrát si na Rockfestu v Českých Zlatníkách v hlavním festivalovém čase. Moc všem děkujeme.