Vyhledávání

Novinky


Přihlášení


Sekce galerie konečně oživena!

Přidáno:   | 

Po více jak roce jsem se konečně rozhoupal oživit a naplnit sekci galerie. První várky fotek jsou již nahrané a další budou přibývat. Máte se na co těšit, v archivech jistě vyhrabeme velmi old schoolové kousky \\nn//.

Díky všem!

Přidáno:   | 

Doufáme, že naší birthday party jste si užili stejně náramně jako my a těšíme se na Vás někdy příště, za 15, nebo i 35 let :)). Díky všem zúčastněným, byl to vynikající večírek hlavně díky Vám.

Svých 15 let oslaví kapela v Restauraci Na Kopečku

Přidáno:   | 

Výroční koncert k 15 letům naší bandy se bude konat 24.10.2014 v proslulé ústecké restauraci Na Kopečku. Jako hosté vystoupí Wyrm a Necnon Mortuss. Více info v sekci koncerty.

Necrosorth opět v EXIT-USu

Přidáno:   | 

S potěšením Vám můžeme oznámit, že pozítří se objevíme v oblíbeném pražském klubu EXIT-US / Nová Chmelnice, kde zahrajeme s finskými bandami Cut to fit, Skulldriver a Night Lives a celou akci doplní ještě pražští Aftercome.

Fuck the Valentine!

Přidáno:   | 

Příští pátek, tedy 14.2.2014 nás můžete vidět v Praze, v knajpě zvané Útulek. Ukážeme se zde spolu s pořádající Defynycí a možná dalšími dvěma hosty. Podrobnosti doplním v příštích dnech.

Mělnický koncert se bude konat v klubu Kanál

Přidáno:   | 

Doplnil jsem upřesňující informace o prvním letošním koncertě, který odehrajeme v mělnickém klubu Kanál. Více v sekci Živě.

První letošní koncert bude v Mělníku

Přidáno:   | 

Letos poprvé si zahrajeme v Mělníku spolu s kapelou Sinus Iridium (Metalcore Praha). Termín akce je stanoven na 1.2.2014 a další informace budou doplněny co nevidět. Těšíme se na Vás \\nn//

Díky, Praho!

Přidáno:   | 

Vřelý dík patří agentuře Infernalismus, jakožto pořadateli včerejší akce v pražském klubu EXIT-US, ostatním učínkujícím kapelám a hlavně fanouškům, kteří dorazili v počtu pro nás takřka nevídaném. Jednoznačně jeden z nejlepších koncertů. Mockrát díky a zas někdy příště \\nn//.

Koncert v EXIT-USu už příští sobotu!

Přidáno:   | 

Všem připomínáme naše vystoupení, které se koná už příští sobotu (12.10.) v pražském klubu EXIT-US! Podle line-up hrajeme jako první, takže doražte včas. \\nn//

!!!POZOR ZMĚNA!!! V Lovosicích Defynyce žel nevystoupí

Přidáno:   | 

Na koncert, který se bude konat 14. září v lovosickém Gambrinus clubu nedorazí kapela Defynyce. Místo ní nám pohotově posílá náhradu v podobě Sinus Iridium (http://bandzone.cz/sinusiridium), za což Defynyci patří dík :).