Místo konání: Praha [PHA]
Klub: EXIT-US
Odkaz na mapu: http://www.mapy.cz/s/8rvS
Datum a začátek akce: 12.10.2013 od 19:00
Vstupné: 90 Kč

Facebook: https://www.facebook.com/events/516319701782848
Bandzone: http://bandzone.cz/akce/321276

Plakát zde.

Death metalu není nikdy dost a tahle akce s dost nekompromisním obsazením snad potěší všechny fanoušky žánru. Celou akci odstartují ústečtí NECROSORTH, kteří nejsou na scéně žádným nováčkem a drtí klubová pódia už od roku 1999.

Kapela INNER HATE, jejíž historie rovněž sahá až k přelomu tisíciletí, konkrétně do roku 2002, si prošla dlouhým a ne zcela bezbolestným přerodem a rozsáhlou personální rošádou. Výsledek se však nedá hodnotit jinak než na výbornou a Vy se můžete těšit na ultra rychlý technický death metal, který v přesnosti a čistotě provedení těžko najde v našich luzích a hájích nějakou vážnější konkurenci.

V roce 2002 spatřila světlo světa také kapela SEPSIS. I tato formace před časem zakusila, jaké to je vyměnit většinu členů. Ani jim to nijak neuškodilo, spíše naopak, a jestliže se Sepsis vždy celkem dařilo, pak se jim teď daří ještě lépe a s každým koncertem získavají nové a nové fanoušky. Pokud je ještě neznáte, rozhodně se vyplatí dát jim šanci přesdvědčit i Vás.

Večer uzavře mladá symphonic deathová kapela MOR GIRITH, která začala pražská pódia dobývat teprve před nedávnou dobou. V jejich neotřelých skladbách se snoubí líbivý melodický podkres s až brutálně tvrdou kytarovou rytmikou a vokálem. Tento ne zcela obvyklý metalový mix kupodivu funguje a tak se rozhodně nedá říct, že by Mor Girith byli o něco horší, než jejich zkušenější kolegové.

Akci pořádá klubu EXIT-US ve spolupráci s uměleckým sdružením INFERNALISMUS.
http://www.infernalismus.com/